WWW.EMDR.LV

EMDR Latvija

profesionāla EMDR terapeitu asociācija

Sertificēti EMDR terapeiti:

Rīgā:

Marija Ābeltiņa
klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite,
tālr. +371 29231856, e-pasta adrese: marija.abeltina@gmail.com

Līga Bernāte
klīniskā psiholoģe, psihoterapeite, tālr.+371 26337839, e-pasta adrese: liga.bernate@gmail.com

Māra Bērziņa
neiroloģe, psihoterapeite, tālr.+371 26565690, e-pasta adrese: maraberzina@gmail.com
Natālija Breitberga
psiholoģe, eksistencionālā psihoterapeite, tālr.+371 29432481 e-pasta adrese: natalija@psihoterapeite.lv
Marina Brice
klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite,
tālr.+371 29178383, e-pasta adrese: marinabrice.lv@gmail.com
Olga Broka
psiholoģe, psihoterapeite, tālr.+371 26835838, e-pasta adrese: ol.broka@gmail.com
Ija Cimdiņa
psihiatre, tālr.+371 29199049, e-pasta adrese: ijacimdina@hotmail.com
Daiga Daize
eksistencionālā psihoterapeite, tālr.+371 29439414, e-pasta adrese: daize.d@inbox.lv
Inese Elsiņa
psiholoģe, tālr.+371 26451980, e-pasta adrese: inese@ineseelsina.lv
Jeļena Harlamova
klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, tālr.+371 29129215, e-pasta adrese: jelena@intellego.lv
Inga Kartupele
psiholoģe, psihoterapeite, tālr.+371 29460221, e-pasta adrese: kartupele@navigator.lv
Lelde Kokaine
psiholoģe, tālr.+371 26535027 (darbadienās pēc 17.00), e-pasta adrese: lelde-kokaine@inbox.lv
Ilona Krone
klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, tālr.+371 26807137, e-pasta adrese: ilonakrone@gmail.com
Tatjana Kutuzova
psiholoģe, ģimenes psihoterapeite, tālr.+371 29172231, e-pasta adrese: kutuzova@inbox.lv
Elga Legzdiņa
klīniskā psiholoģe, tālr. +371 29226520, e-pasta adrese: elgalegzdina@inbox.lv
Normunds Legzdiņš
veselības psihologs, tālr.+371 26468830, e-pasta adrese: norman_leg@inbox.lv
Ieva Melne
klīniskā psiholoģe, tālr. +371 26422378, e-pasta adrese: i-melne@inbox.lv
Sandra Mihailova
psiholoģe, pihoterapeite, tālr.+371 29144606, e-pasta adrese: Sandra.j@inbox.lv
Anita Pīlēna
psihoterapeite, tālr. +371 29575036, e-pasta adrese: anita.pilena@inbox.lv
Ieva Rēze
psiholoģe, tālr. +371 29474372, e-pasta adrese: ieva.reeze@gmail.com
Oļegs Sorokins
psihologs, life coach, uzņēmejdarbības konsultants, tālr.+371 29272731, e-pasta adrese: ospasts@gmail.com
Kristīne Šterna
veselības psiholoģe, tālr. +371 29356340, e-pasta adrese: kristine.sterna@gmail.com
Ildze Zvaigzne
psiholoģe, POA psihoterapeite, tālr. +371 29412369, e-pasta adrese: ildze@alan.lv

Mārīte Priekule
psihoterapeite, e-pasta adrese: marite.priekule@psihoterapija.lv

Natālija Morozova
klīniskā psiholoģe, EMDR terapeite, tālr. +371 22137882, e-pasta adrese: nataalija.m@gmail.com

Vineta Kesele
klīniskā psiholoģe, psihoanalītiskais terapeits apmācībā, tālr. +371 26313130, e-pasta adrese: vineta.kesele@gmail.com

Jautrīte Puisīte
psihologs, tālr. +371 29204763, e-pasta adrese: jautrite.puisite@gmail.com

Līga Sovere
klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, tālr. +371 29498952, e-pasta adrese: ligas@inbox.lv

Jūrmalā:

Marija Ābeltiņa
klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, tālr. +371 29231856, e-pasta adrese: marija.abeltina@gmail.com

Jelgavā:

Baiba Blomniece-Jurāne
klīniskā psiholoģe, tālr.+371 29368746, e-pasta adrese: atbalscilveks@inbox.lv

Jelgavā, Olainē:

Lubova Kuderko
klīniskā psiholoģe, krīzes konsultante, psihologs–pārraugs (supervizore) konsultatīvās psiholoģijas jomā, tālr.+371 29553876, e-pasta adrese: kuderko_lubova@inbox.lv

Carnikavā, Ādažos:

Inga Kartupele
psiholoģe, psihoterapeite, tālr.+371 29460221, e-pasta adrese: kartupele@navigator.lv

Siguldā:

Daina Blumberga
psiholoģe, psihoterapeite, tālr. +371 26369206, e-pasta adrese: dainablum@e-apollo.lv

Ogrē:

Laila Kalniņa
klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, tālr.+371 29448459 e-pasta adrese: lailasprakse@gmail.com

Gulbenē:

Ruta Abramova
psiholoģe, sistēmiskā un ģimenes psihoterapeite, tālr. +371 26567513, e-pasta adrese: rutaabramova@inbox.lv

Evita Petručeņa
psiholoģe, tālr.+371 29178548, e-pasta adrese: evita.petrucena@inbox.lv

Irina Stojaša
klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, tālr. +371 26535936, e-pasta adrese: nurs@inbox.lv

Daugavpilī:

Tatjana Vidavska-Rusnaka
psiholoģe, ģimenes psihoterapeite, ģimenes lietu mediatore, sistēmiskā supervīzore, tālr. +371 29165338, e-pasta adrese: ppcvalentia@inbox.lv, vidavska@inbox.lv

Marina Kuzmina
psiholoģe, tālr. +371 29375461, e-pasta adrese: marinalermontova@inbox.lv

Liepājā:

Ineta Ozoliņa-Pese
psihoterapeite, tālr. +371 26162516, e-pasta adrese: ineta.ozolina.pese@gmail.com